www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kamila Szczawińska: „Jadłam tony”

Modelka szczerze opowiada o swoich kompleksach!


 

Kamila Szczawińska jest uznaną na całym świecie modelką, ale sama mówi, że modeling to trudny zawód.

Modelki są narażone na krytykę i społecznie stygmatyzowane jako głupie panny, które zajmują się tylko ładnym wyglądem – wyznała modelka w wywiadzie dla Grazii.

Podobne oceny nie ominęły Kamili.
Byłam jednym wielkim kompleksem. Ciągle słyszałam, że jestem za chuda, za brzydka, za wysoka, mam za długi nos i ręce. Jeśli dodać do tego, że od dziecka byłam nieśmiała… – mówi Kamila – „Za wysoka” i „za chuda”, słyszałam od nauczycieli i lekarzy. Chociaż świetnie się czułam, dobrze odżywiałam i byłam wysportowana. W naszym społeczeństwie lepiej być za grubym, chociaż to może być przyczyną wielu chorób, niż za chudym.

Kamila miała wiele kompleksów z powodu swojego wyglądu.
Jestem wyćwiczona, zdrowo się odżywiam, ale kiedyś jadłam tony, a nie mogłam przytyć. I to mnie frustrowało. Bo ciągle ktoś do mnie mówił: „Zjedz coś, o Boże, jaka ty jesteś chuda”. Może brzmi to śmiesznie, ale ja to słyszałam dzień w dzień. Wstydziłam się rozbierać na WF-ie, na plaży. Na koncercie rockowym słyszałam z tyłu: „Jakaś skóra i kości zasłaniają mi widok”. Wszystko było tak nieprzyjemne i prymitywne, że przestałam lubić ludzi. Bo wszyscy dookoła koncentrowali się tylko na tym, jak wyglądam.

Nikt nie potrafił zrozumieć, że modelka ma po prostu taką przemianę materii… Na szczęście rodzina wyleczyła Kamilę z kompleksów. Dziś Szczawińska nie przejmuje się tym, co mówią o niej inni.

Teraz, kiedy mam supermęża, który mnie kocha, i dzieciaki, łatwiej się tym nie przejmować. Najważniejsze, że jestem zdrowa, dobrze się ze sobą czuję, dla męża jestem atrakcyjna. A reszta nie ma znaczenia – mówi. – Gdy robiłam „karierę”, wszyscy byli ze mną, a później, gdy wypadłam z rynku ci sami ludzie nie rozpoznawali mnie na ulicy. Wszystko jest ulotne. A rodzina sprawia, że jestem w stanie zaakceptować siebie taką, jaką jestem – mówi top modelka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>