www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kamil Bednarek ostro o show biznesie!

Wokalista postanowił wyjawić prawdę o swojej karierze. Dlaczego nie przyjął kuszącej propozycji z TVN? Dlaczego nie podpisał ciekawego kontraktu?

Gdy chłopak z miejscowości Lipki podbił całą Polskę swoją naturalnością, wielu „gwiazdom” się to nie spodobało. Kamil Bednarek przekonał się o tym podczas festiwalów w Opolu i Sopocie, na których się pojawił.

– Wywodzę się z zupełnie innej bajki, a z drugiej strony udaje mi się wygrywać. Mimo to zawsze jestem sobą i podobnych ludzi tu spotkałem – mówi Bednarek w wywiadzie dla „Angory”. – Chociaż byli i tacy, którym woda sodowa uderzyła do głowy. Ich psychikę nie zniszczyła kariera, lecz media, które wykreowały ich na gwiazdy. Z takimi ludźmi nie da się pogadać.

Kamil Bednarek nie chciał mieć nic wspólnego z tymi, którzy „gwiazdorzą”. Dlatego ten nad wiek dojrzały wokalista od samego początku swojej kariery starannie dobierał propozycje.

– Nie podpisałem umowy z TVN i sugerowaną wytwórnią, czyli nie dałem się dalej manipulować, nie dałem sobie wejść na głowę. Być może dlatego zwycięstwo przeszło mi obok – mówił artysta o porażce w „Mam talent”, gdzie w 2010 roku zajął drugie miejsce. – Dzięki temu jestem swobodny, nagrywam w małej, alternatywnej wytwórni to, co chcę i czuję. Mam z nimi wspaniały układ oparty na zasadach przyjacielskich.

Co ciekawe, wokalista trzyma się tej zasady do dziś i dyskutuje o każdej kwestii ze swoimi muzykami. Dlatego trasa koncertowa Bednarka została starannie zaplanowana.

– Nie podoba się niektórym, że twardo stąpam po ziemi, że nie gram wszystkiego i wszędzie. Na początku drogi zadaliśmy sobie z zespołem pytanie: czy chcemy grać krótko, intensywnie, ale zarobić, czy długo, zarobić mniej, ale mieć swoich stałych odbiorców? Wybraliśmy drugi wariant – mówi Kamil Bednarek, niepokorny wokalista, który przebił się do show-biznesu!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>