www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kalata zdradzi tajemnicę swojej metamorfozy

Była posłanka Samoobrony, aktualnie wiceszefowa Polsko-Indyjskiej Izby Gospodarczej i uczestniczka Tańca z gwiazdami napisze książkę.

Zapowiada się wielki sprzedażowy hit!

Ta metamorfoza stała się tak popularna, że Anna Kalata, kojarzona dotychczas z polityką została nawet zaproszona do Tańca z gwiazdami. Bo któż by nie chciał oglądać byłej pani polityk, wyraźnie odmienionej, odchudzonej, z lśniącym uzębieniem i blond czupryną?

Tym bardziej, że ta prawie 50 letnia, dojrzała kobieta po przemianie zewnętrznej, jaką przeszła nie wygląda na swoje lata. Jak ona to zrobiła – zastanawiają się wszyscy. Już wkrótce bez Anna Kalata podzieli się swoim sekretem na bycie piękną…

Rozpoczynam pisanie książki o metamorfozie. Opiszę, jaka byłam i jaka jestem. Chciałabym pokazać ludziom, że wszystko co osiągamy w życiu, zależy tylko od naszego umysłu. Panie, które będą chciały się dowiedzieć, jak się zmieniałam, może znajdą tam coś dla siebie -powiedziała dla Gwiazd.

A my pomijając niesamowitą przemianę Kalaty zastanawiamy się po cichu, czy to wystarczy, bu dzisiaj wieczorem nie odpaść głosami telewidzów z TAŃCA?

KALATA_ANNA

ANNA KALATA, KRZYSZTOF HULBOJ

ANNA KALATA, KRZYSZTOF HULBOJ

KALATA_ANNA_HULBOJ_KRZYSZTOF

KALATA_ANNA_HULBOJ_KRZYSZTOF

KALATA_ANNA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>