www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kaja Śródka znalazła nową miłość!

Stylistka już nie jest samotna! W jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Tylko, czy jest to odpowiedni facet dla wrażliwej i delikatnej Kai?

 

Rozstanie z Borysem Szycem było dla Kai Śródki wielkim ciosem. Stylistka starała się jednak nie pogrążać w rozpaczy, tylko jak najczęściej wychodzić z domu. Kaja była więc gościem na pokazach, premierach i innych imprezach. Wszędzie pojawiała się sama. Ale na ostatnim pokazie mody Plicha Kaja pojawiła się w towarzystwie intrygującego mężczyzny i… wygląda na to, że zaczęła widzieć świat w samych pozytywnych barwach.

Kocham jeść pyszne potrawy, a nawet je gotować. Kocham podróżować. Kocham trufle. Kocham listopad w Toskanii. Kocham dobre kino i muzykę. Kocham moich przyjaciół. Kocham jazdę konną, która daje mi ogromny zastrzyk adrenaliny i poczucie wolności. Kocham jeździć na nartach. Kocham malować i tworzyć, czyli hedonizm połączony z kreacją – wyznała Kaja w wywiadzie dla portalu polki.pl.

Kim jest wybranek stylistki? To Patryk Mikiciuk, dziennikarz TVN Turbo. Pan Mikiciuk podobno ma jednak bardzo kochliwą naturę: jego partnerkami były m. in. Karolina Borkowska (aktorka, obecnie właścicielka agencji PR) i Ilona Adamska (modelka i red. naczelna pisma „IK Magazine”). Jednak lista kobiet, które zdobył ponoć jest o wiele, wiele dłuższa, a Patryk Mikiciuk od dawna ma opinię playboya. Czy Kaja jest gotowa na taki związek?

Myślę, że nie musimy być monogamiczni aż do momentu, gdy spotkamy miłość naszego życia. Kiedy uznamy, że nasz partner jest „tym jedynym”, monogamia staje się wyrazem szacunku dla niego. I, mimo że dla większości osób zdrada równa się końcowi związku, to ja uważam, że powinny być od tej reguły wyjątki. Każdy z nas popełnia błędy, a o miłość trzeba walczyć – mówiła stylistka. – Bardzo podoba mi się stwierdzenie Woody’ego Allena, który kiedyś powiedział: „Jeżeli się nie potykamy i nie popełniamy błędów, to w naszym życiu nie dzieje się nic ciekawego”.

Miejmy nadzieję, że ten związek nie przyniesie Kai gorzkiego rozczarowania!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>