www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kaja Śródka nie żałuje związku z Szycem

„To były fajne 3 lata” – podkreśla.
Kaja stara się nie komentować swojego życia osobistego, jednak natłok pytań reporterów jej tego nie ułatwia. Od czasu do czasu podzieli się z nami jakąś ciekawostką.

„Staram się nie komentować, ale jak ktoś rzetelnie pyta twarzą w twarz to odpowiem. To już zamknięta historia. To były fajne 3 lata, dużo mi dały w autorozwoju. W nowym roku chce kontynuować projekty, które rozpoczęłam w zeszłym roku” – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Teraz Kaja ma więcej czasu na rozwijanie swojej pasji. Ostatnio zaprojektowała kolekcję fraków. „Jestem kostiumografem, ale chciałam zaproponować coś nowego, czego nie było na rynku modowym. Spełniłam swój sen. Skończyłam malarstwo, więc wielokrotnie wykorzystuję motywy i inspiracje malarskie. Każdy frak, który można oglądać w atelier jest punktem wyjściowym. Z próbników można wybrać własną kolorystkę, materiały, tak aby mieć oryginalny frak, zaprojektowany indywidualnie dla jednej osoby” – dodała.

Czy bez Szyca Kai uda się zrobić karierę. Niewątpliwie związek ze znanym aktorem trochę ją wypromował. Miejmy nadzieję, że wykorzysta swoje 5 minut.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>