www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kaczyński ostrzega przez X Factor i Mam Talent!

Kaczyński, wielki miłośnik i popularyzator opery, ostrzega młodych ludzi – nie bierzcie udziału w popularnych muzycznych talent show!

Podczas finałowego koncertu Międzynarodowego Festiwalu im. Krystyny Jamroz, Bogusław Kaczyński przestrzegał przed udziałem młodych ludzi w popularnych muzycznych show jak „Mam talent” czy „X-Factor” – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Telewizje nagminnie urządzają muzyczne turnieje, w którym jurorzy mówią tym młodym ludziom, pięknie umalowanym, ubranym przez stylistów, uczesanych przez dobrych fryzjerów: „Masz wielki talent” albo „Mam w domu parę tysięcy płyt, ale brakuje mi tylko twojej” – czytamy.

Hmm, kogoś nam to przypomina. To przecież do Michała Szpaka juror Kuba Wojewódzki mówił, że brakuje mu tylko jego płyty. Szpak zachłysnął się sławą, a potem na koncercie w rodzinnym Jaśle śpiewał do pustych trybun.

aka
Wpisz komentarz

  1. 24 kwietnia 2015 00:55

    Gordaangalm:

    Ida wybory prezydenckie. Polska potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim trzeba wyjść z domu i zagłosować. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam prezydent nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdziekolwiek się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

Podobne posty:

/* */?>