www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kacper Kuszewski miał depresję?

Chciał rzucić karierę, przyjaciół, rodzinę i… zacząć wszystko od nowa. Dziś Kacper Kuszewski wie, że nie musi wyjeżdżać na koniec świata by znaleźć szczęście!

Zawsze szło mu jak z płatka: do szkoły teatralnej dostał się za pierwszym razem, wkrótce został asystentem Anny Seniuk, zdobył pracę w radiu. Tuż po szkole producenci zadzwonili do niego z propozycją zagrania w serialu „M jak miłość” – bez zdjęć próbnych… Sukces i rozpoznawalność stały się jego znakiem rozpoznawczym. Być może dlatego aktora dopadł kryzys.

– To spadło na mnie nagle, jak choroba. Poczułem, że nie jest tak, jak być powinno. Bo chociaż mam wszystko – zdrowie, poukładane życie osobiste, mieszkanie, w którym lubię być, dobre relacje z rodziną i przyjaciółmi, pracę w teatrze i serialu – czegoś mi było brak – wyznaje Kacper Kuszewski w rozmowie z „Olivią”.

Aktora szybko dopadło zmęczenie i zniechęcenie:
– Pomyślałem: fajne to moje życie, ale czy to na pewno jest to, czego pragnę? A może powinienem żyć zupełnie inaczej? Tylko jak? – wspomina aktor. – Ogarnęło mnie poczucie zagubienia. To może brzmi niepoważnie, przecież nic złego się nie działo, a jednak nagle zaczęło mi się wydawać, że wszystko robię źle. Zupełnie nie wiedziałem, jak dalej żyć, ani czym się kierować.

Kuszewski chciał nawet… rzucić aktorstwo i wyjechać do Australii. Na szczęście udało mu się w porę otrząsnąć, ponoć bez pomocy terapeuty:
– To był powolny proces. Najpierw prowadziłem długie rozmowy z samym sobą podczas spacerów z moim ukochanym labradorem Niko – opowiada artysta. – Co chciałbym zmienić? Czy kiedy zrezygnuję z pracy, rzucę serial, teatr i dotychczasowe życie, to będę szczęśliwszy?

Z dołka pomogli mu wyjść także przyjaciele. Kuszewski poczuł się jednak lepiej, gdy wyjechał na Teneryfę. Tam otrzymał propozycję udziału w „Tańcu z gwiazdami”.

– W programie nie brakowało improwizacji i niespodzianek, co dobrze mi zrobiło! – cieszy się Kacper Kuszewski, który dziś jest w pełni zadowolony ze swojego życia.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>