www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Już więcej nie pokaże ciała?!

Iwona Węgrowska przykuwa uwagę nie tylko za sprawą mocnego głosu, ale również… apetycznych kształtów, które wokalistka chętnie do tej pory pokazywała. Teraz jednak to się zmieni!

 

Odważne dekolty, kuse spódniczki, wysokie obcasy- to jej styl! Gwiazda jednak była tak wiele razy krytykowana za swoje stroje, że dziś postanowiła sobie odpuścić!

– Nie mam już tyle odwagi co kiedyś– wyznaje 29- letnia Węgrowska na łamach „Życia na gorąco”- Chociaż wciąż uwielbiam dekolty i wysokie szpilki. Lubię czuć się sexy. Jestem jednak osobą publiczną, więc uważam na to, by nie odsłaniać zbyt wiele ciała, bo każdy taki ruch byłby później wykorzystywany przeciwko mnie.

Skąd taka deklaracja? Okazuje się, że Iwona Węgrowska ma już dość krytyki swojej sylwetki i stylu: – Wiem, że wielu źle mi życzy. Wciąż spotykam się z krytyką, że nie potrafię śpiewać, że źle wyglądam, znów sobie coś zoperowałam. Kiedyś Beata Kozidrak powiedziała, że w tym biznesie trzeba mieć mocną psychikę. I to jest prawda, bo ci źli zrobią wszystko, by cię zniszczyć. Tylko od ciebie zależy, czy się im poddasz- żali się wokalistka.

Czy Iwonie Węgrowskiej nie szkoda jednak ukrywać swoich wdzięków pod ubraniem?

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>