www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Już nie szuka księcia z bajki

Życie jej nie rozpieszczało, jednak Aleksandra Woźniak ma powody do zadowolenia: jest mamą ślicznych bliźniaczek, dużo pracuje. W jej życiu brak tylko mężczyzny…

Samotnie wychowuje córki- bliźniaczki. Przzynaje, że to nie lada wyzwanie. Na szczęście w trudnych chwilach może liczyć na pomoc rodziców, którzy zawsze odbiorą wnuczki ze świetlicy, podadzą obiad i odrobią lekcje gdy praca w teatrze czy na planie filmowym się przedłuży. Aleksandra Woźniak nigdy jednak nie narzeka na nadmiar obowiązków:
– W stu procentach odnalazłam się w macierzyństwie. Nie było łatwo, ale czerpałam olbrzymią radość z macierzyństwa. I wciąż ją czerpię.- wyznaje z uśmiechem w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Wydawać by się mogło, że do pełni szczęścia Aleksandrze Woźniak brakuje tylko… mężczyzny, który pokocha ją i córeczki. Nic bardziej mylnego! – Nie mam czasu czekać na miłość, bo rodzina, praca i przyjaciele wypełniają każdą chwilę. Poza tym każdy kolejny nieudany związek odbiera mi nadzieję na spotkanie kogoś wartościowego.- wyznała samotna, ale na pewno nie smutna mama.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>