www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Już jutro Włodarczyk, Krawczyk, Opozda i Kwiatkowski pomogą wyłonić zwycięzcę „Hell’s Kitchen”!

Już we wtorek Wielki Finał czwartej edycji „Hell’s Kitchen”. W wyborze zwycięzcy szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro pomogą Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk, Dawid Kwiatkowski, Joanna Opozda, Patryk Pniewski, Patryk Kumór i Saszan.


Przed szefem Wojciechem Modestem Amaro kolejne trudne zadanie. Po dziesięciu tygodniach piekielnej rywalizacji, będzie musiał wyłonić zwycięzcę czwartej edycji kulinarnego show Polsatu. Pomogą mu w tym opinie gwiazd i innych gości restauracji. Po degustacji dań, każdy wypełni ankietę, której wyniki mogą wpłynąć na decyzję szefa Amaro, kto zwycięży i wygra 100 tysięcy złotych oraz pracę w Atelier Amaro – jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin.

Na finałowym serwisie pojawią się Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, którzy rywalizowali ze sobą w „Piekielnej Kuchni”. Restaurację odwiedzą także gwiazdy serialu „Pierwsza miłość” Joanna Opozda i Patryk Pniewski. Swój głos na zwycięzcę odda także juror programu „SuperDzieciak”, Dawid Kwiatkowski, który świętował w „Hell’s Kitchen” premierę nowego singla „Droga”. Artyście towarzyszyli piosenkarka Saszan oraz wokalista Patryk Kumór.

Który uczestnik zachwyci gości „Piekielnej Kuchni”? Kto wygra główną nagrodę i zwycięży czwartą edycję „Hell’s Kitchen”? Przekonamy się już w najbliższy wtorek, o godzinie 20:05 w Polsacie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>