www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Justin Bieber najbogatszym nastolatkiem

Magazyn „Forbes” umieścił Justina Biebera na okładce najnowszego wydania. Ogłosił go też najlepiej zarabiającym artystą show-biznesu oraz najbogatszym nastolatkiem na świecie.

Fala popularności przelała się też do jego portfela. Gwiazdor, który od marca 2012 jest już pełnoletni, w dorosłość wszedł z milinami dolarów na koncie. Tylko w ciągu dwóch ostatnich lat zarobił łącznie 100 000 mln $.  Na tegorocznej liście „Forbesa” jest na 3. miejscu.

Popularność wokalisty napędzają media. Nie ma właściwie dnia, kiedy nie publikowano by jakiś newsów z jego udziałem. Ostatnio na przykład ujawnił w prasie, że pił już piwo, ale nigdy nie był pijany (w USA można pić dopiero od 21. roku życia), chwalił się, że jest kibicem Chelsea Londyn. Poinformowano też ostatnio, że zagra główną rolę koszykarza w filmie „Basketball Diares”.

Zmienia się też jego image. Ze słodkiego lalusia, przeistacza się w równie słodkiego… młodzieńca. Zmienił fryzurę, odział garnitur, pokazał też „klatę” podczas sesji zdjęciowej. Wyznał, że chciałby wyglądać bardziej męsko.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>