www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Julia Pietrucha ostrzega przed wyprawą do Indii!

Aktorka ma za sobą kolejną długą pełną egzotyki podróż. Odwiedziła wiele ciekawych miejsc, widziała niejedno. I mówi: „Do Indii nie chcę wracać!”

Indie, Sri Lanka, Japonia, Tajlandia… Julia Pietrucha podróżując ze swoim chłopakiem, Ianem Dow stara się wybierać miejsca trudne, niejednoznaczne. Czasem wynikają z tego same kłopoty. Tak było z wyprawą do Indii, którą aktorka będzie jeszcze długo wspominać…

 

Przeżyłam 20-godzinne podróże pociągiem, zapluskwione hotele. Towarzyszyła mi świadomość, że bycie kobietą w Indiach to gorsza karma – opowiada aktorka w wywiadzie dla „Claudii”. – Czasem byłam głodna, dopadały mnie zatrucia pokarmowe, jakich nie życzyłabym nikomu. Musisz umieć odnaleźć się w sytuacji, błyskawicznie podejmować decyzje. Jeśli nie będę miała bez przerwy oczu z tyłu głowy, potrąci mnie samochód albo zostanę okradziona. W Indiach każdy walczy o przetrwanie. Takie ciągłe napięcie ogromnie męczy. Może dlatego po trzech miesiącach podróży nie mieliśmy już siły jechać dalej.

Gwiazda stara się jednak wyznawać zasadę: „Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni”.

Takie doświadczenia, niewygody są próba charakteru i go wzmacniają – mówi. – Ale ta wyprawa pomogła mi w zwalczeniu własnej słabości, w nauce opanowania i trzymania emocji na wodzy, bo jestem typem ekstrawertyczki. Do Indii jednak nie wrócę przez najbliższy czas.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>