www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Julia Pietrucha: nie dostała pierścionka z brylantem

Aktorka, która właśnie wyjechała w swoją wymarzoną podróż do Indii zdecydowała się opowiedzieć o kulisach zaręczyn z Ianem Dowem.

Julia Pietrucha na razie jest zamężna… tylko na Facebooku:
– Nie wiedziałam, że ktokolwiek był tym zaskoczony. Janek wysłał mi zaproszenie do bycia jego żoną na Facebooku, ja kliknęłam „tak” i tyle.- wyznaje Julia na łamach magazynu „Skarb”.

Zmiana stanu cywilnego jest jednak pisana młodej aktorce. Dostała już nawet pierścionek zaręczynowy! Myli się jednak każdy, kto podejrzewa partnera aktorki, Iana Dowa o wykupienie u jubilera efektownego złotego krążka z brylantem. Amerykanin miał o wiele bardziej oryginalny pomysł!
– Byliśmy wówczas na plaży Kadidiri w Indonezji.- wspomina zaręczyny Julia Pietrucha- Janek po długiej nieobecności wynurzył się z domku i wręczył mi pierścionek własnoręcznie wykuty łyżeczką z indonezyjskiej monety.

Ta oryginalna ozdoba zapowiada, że ślub obojga na pewno będzie niekonwencjonalny. Chociaż Julia wyznała, że chętnie założyłaby tradycyjną białą suknię:
– Pewnie, że wyglądałabym świetnie! Ale zasadniczo jestem za tworzeniem własnych tradycji. Kiedyś spędzaliśmy z Janem święta w Tajlandii i postanowiliśmy zagryźć papryczkę chilli i popić ją wódką. Taką ustanowiliśmy tradycję i trzymamy się jej do dziś.- śmieje się aktorka.

Goście na przyjęciu weselnym, które kiedyś być może wyprawi Julia Pietrucha i Ian mogą być więc pewni, że takiego menu nie spotkają w żadnym innym miejscu!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>