www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Japonkowa wpadka roku Julii Pietruchy

Najgorsza stylizacja roku 2012? Julia Pietrucha, która na premierę filmową wybrała niekonwencjonalny strój…

W podsumowaniach modowych stylizacji roku 2012 aktorka „Galerii” zajęła wysokie miejsce. Ona sama uważa, że wcale nie strzeliła gafy…

– T-shirt, krótkie spodenki i japonki to zły strój?
– dziwi się aktorka na łamach dwutygodnika „Tina” – Impreza była na plaży. Lato w pełni, upał. Pomyślałam: „A gdyby tak złamać konwencję?” Lubię przełamywać schematy. Bo doszło już do tego, że na premierę filmu w najzwyklejszym kinie aktorki wkładają wieczorowe suknie!

Decyzja niepokornej aktorki nie wyszła jej na dobre: jej kreacja stała się obiektem kpin i żartów jeszcze przez długi czas…

Przecież to tylko kino. A tamto tylko plaża. Moim zdaniem wyszło fajnie, czułam się dobrze, na luzie. Obcasy mogłyby mi utknąć w piasku – żartuje gwiazda „Galerii”.

Co ciekawe, przygodę z japonkami miał też partner aktorki, Amerykanin Ian Dow:
Kiedy zjawił się u nas pierwszy raz, a przyleciał prosto z Tajlandii, miał na sobie cienkie spodnie i kurtkę, a na nogach japonki – wspomina Julia Pietrucha. – Nie spodziewał się, że w Polsce jest aż tak zimno. Na zewnątrz lotniska minus dwadzieścia, a mój facet paraduje w klapkach. Teraz sobie z tego żartujemy, no i Janek przywykł do naszej pogody.

Nic dziwnego, że Julia i Ian pasują do siebie…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>