www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Julia Kamińska „zaplątana”

To nie był Prima Aprilis! 1 kwietnia w warszawskim salonie Empik przy Marszałkowskiej doszło do spotkania Julii Kamińskiej z miłośnikami animacji Disneya oraz fanami Roszpunki.

Okazją ku temu była premiera filmu „Zaplątani” z doskonałym polskim dubbingiem na Blu-ray i DVD.

W polskiej wersji „Zaplątanych” Roszpunka przemawia głosem Julii Kamińskiej. Julia polubiła swoją bohaterkę od samego początku. Uważa ją za wspaniałą postać: „Zakochałam się w tej postaci od pierwszego wejrzenia. Jest delikatna, a jednocześnie trochę szalona. Jest księżniczką, ale nie jest niedostępna ani wyniosła”.

W pracach nad polską wersją językową „Zaplątanych” pomógł Julii Kamińskiej fakt, że za wzruszającymi opowieściami Disneya przepadała od najmłodszych lat. – „Od zawsze lubiłam produkcje Disneya. Moim ulubionym filmem był „Piotruś Pan”, ale uwielbiałam też „Piękną i Bestię” i „Śpiącą Królewnę”, a ostatnio „Toy Story”.

Nagrania polskiej wersji „Zakręconych” bardzo miło wspomina również Maciej Stuhr, popularny aktor filmowy i teatralny, mający na koncie kilkanaście ról dubbingowych, a także nieoceniony kabareciarz, który w filmie Disneya wcielił się postać Flynna. W charakterystyczny dla siebie sposób powiedział: „Flynn to bohater, którego zawsze chciałem zagrać – przystojny, wysportowany brunet, czyli ktoś, kim na co dzień rzadko bywam”. Warto jednak dodać, że jego marzeniem było podłożenie głosu koniowi Maksimusowi, lecz – ku rozpaczy zainteresowanego –okazało się to niemożliwe, ponieważ bohater przez cały film milczy.

Film w sprzedaży od 1 kwietnia na Blu-ray (119,99 zł) i DVD (54,99 zł).
Dystrybucja w Polsce: CD Projekt


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>