www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Julia Kamińska nago? – galeria zdjęć

Aktorka, której głównym sukcesem było zagranie tytułowej „BrzydUli” przyznała się, że regularnie dostaje propozycje rozbieranych sesji w magazynach dla panów. Czy w końcu się skusi i przyjmie intratną propozycję?


Julia Kamińska w programie Kuby Wojewódzkiego przyznała się, że od kilku lat otrzymuje propozycje nagiej sesji zdjęciowej. Aktorka konsekwentnie odmawia i nie ma zamiaru pokazywać swoich wdzięków w pismach dla panów.

Gdy serial „BrzydUla” zniknął z anteny TVN, a Julia Kamińska nie dostawała równie ciekawych propozycji, czytelnicy magazynów dla panów zacierali ręce. Każdy był pewien, że teraz aktorka skusi się na odważną sesję zdjęciową dla podreperowania budżetu. Ku zdziwieniu wszystkich, odmawia. Jednak aktorka nie miała już oporów by zrzucić ciuszki w filmie Janusza MorgensternaMniejsze zło„. Dlaczego?

– Nie mam problemu wystąpić nago w filmie, bo zrobiłam to i występowałam nago w filmie. Nie było to najprzyjemniejsze doświadczenie w moim życiu, ale też nie było takie bardzo złe. Miałabym problem, gdybym była w jakimś magazynie typu „Playboy”, „CKM” – powiedziała w talk-show Julia Kamińska.

Aktorka zajmująca się obecnie studiowaniem germanistyki, w rozmowie z Kubą stwierdziła, że nie będzie na rozkładówce m.in. dlatego, bo źle by się czuła z myślą o szkolnych kolegach przeglądających takie pisma i… śliniących się na jej widok.


Wpisz komentarz

  1. 15 października 2012 23:28

    0402197432:

    julia jest bognią

Podobne posty:

/* */?>