www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jula gwiazdą musicalu!

Popularna wokalistka Jula została gwiazdą pierwszego w historii marki musicalu Monster High™.  24 września do sklepów w całej Polsce trafią płyty – DVD z filmem oraz CD z piosenkami z musicalu.


Natomiast 1 października na stronie Monster High rusza wielki konkurs wokalny. Jest o co walczyć! Główna nagroda to sesja nagraniowa w profesjonalnym studio, która zarejestrowana zostanie w formie teledysku. Podczas sesji laureat konkursu wykona wspólnie z Julą finałową piosenkę „Sięgnij gwiazd” z musicalu „Boo York, Boo York”.

Jula jest laureatką wielu prestiżowych nagród i idolką młodego pokolenia. W tej chwili artystka pracuje nad materiałem do swojej piątej płyty, która ukaże się niebawem. Jula wcieliła się wokalnie w jedną z postaci Monster High™ w najnowszym musicalu „Boo York, Boo York”. Piosenkarka specjalnie na potrzeby filmu nagrała piosenki w polskiej wersji językowej, użyczając głosu głównej bohaterce. Artystka wzięła również udział w sesji zdjęciowej promującej musical, piosenki, a także wyjątkowy konkurs przygotowany przez markę Monster High™.

W musicalu Jula wciela się w rolę Catty Noir, z którą, jak się okazuje, wiele ją łączy. Catty, uczennica Straszyceum ze świata Monster High (odpowiednik naszego liceum), jest jednocześnie  gwiazdą muzyki pop i idolką nastolatków.

Jak mówi Jula: Moja bohaterka lubi eksperymentować i wciąż poszukuje swojej muzycznej drogi. Bardzo dużo od siebie wymaga, a w swoich utworach chce przekazywać prawdziwe i szczere emocje. Jesteśmy w tym do siebie bardzo podobne. Piosenki, które śpiewam w musicalu jako Catty, są naprawdę świetne, mają dobre teksty i mądre przesłanie.

BOO YORK, BOO YORK

Monster High™ to opowieść o codziennych przygodach wyjątkowych nastolatków chodzących do Straszyceum. 24 września, kiedy na sklepowych półkach pojawi się płyta DVD z pierwszym w historii marki musicalem Monster High™ „Boo York Boo York” oraz CD z piosenkami, między innymi w wykonaniu Juli.

Cieszę się z udziału w tym projekcie, bo miałam okazję uczestniczyć w czymś zupełnie dla mnie nieznanym i sprawdzić się w dubbingu piosenek. Myślę, że każdy powinien spróbować swoich sił w czymś nowym, dlatego też przygotowaliśmy dla fanów wyjątkową atrakcję – dodaje wokalistka i zaprasza do pokazania światu swojego talentu w wokalnym konkursie Sięgnij Gwiazd.

WYGRAJ UDZIAŁ W SESJI NAGRANIOWEJ Z JULĄ W PROFESJONALNYM STUDIO!

Jula wraz z marką Monster High™ przygotowała wyjątkowy konkurs wokalny „Sięgnij Gwiazd”. Plebiscyt skierowany jest do młodych ludzi, którzy pragną spełniać swoje marzenia. Do tych, którzy mimo swoich niedoskonałości, podobnie jak bohaterowie Monster High™, odważą się na bycie sobą. Każdy fan marki będzie mógł pokazać światu skrywany dotąd talent wokalny i wspólnie z Julą sięgnąć gwiazd.

Aby zawalczyć o fantastyczną nagrodę główną, jaką jest udział w profesjonalnej sesji nagraniowej i występ w teledysku wspólnie z Julą, należy nagrać własną wersję finałowej piosenki musicalu „Boo York, Boo York” – „Sięgnij gwiazd”. Nagranie należy przesłać na stronie konkursowej www.monsterhigh.com/siegnijgwiazd. Konkurs trwa od 1 do 31 października 2015 r. Już teraz można zacząć ćwiczyć z Julą, odtwarzając tu teledysk karaoke „Sięgnij gwiazd” | Monster High.

 

Fot. P. Tarasewicz


Wpisz komentarz

  1. 19 października 2015 18:56

    Anonim:

    Jula – Monster High „Boo York Boo York” – making of

Podobne posty:

/* */?>