www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jude Law na niedzielę

Nagrodzony statuetką Emmy serial Biografie prezentuje sylwetki najciekawszych osobowości świata – począwszy od przywódców państw, których nazwiska pojawiają się w nagłówkach serwisów informacyjnych, aż po największe gwiazdy Hollywood.

W tym miesiącu bohaterami historii będzie kilku przystojnych i czarujących mężczyzn, do których wzdychają miliony kobiet. W najbliższą niedzielę zapraszamy na odcinek poświęcony jednemu z najznakomitszych aktorów młodego pokolenia. Przed Wami: Jude Law.

Urodzony w rodzinie aktorskiej Jude wcześnie złapał bakcyla gry. Zaczął występować już w wieku 12 lat, a jako siedemnastolatek rzucił szkołę, by móc grać w brytyjskiej operze mydlanej. Zaskarbił sobie uznanie filmowego świata jako aktor charakterystyczny oraz odtwórca pierwszoplanowych ról. Zagrał bezwzględnego mordercę (Droga do zatracenia), żołnierza z czasów wojny secesyjnej (Wzgórze nadziei), atletę przykutego do wózka inwalidzkiego (Gattaca – Szok przyszłości), a nawet robota żigolaka (AI – Sztuczna inteligencja). W 2004 r. magazyn „People” przyznał mu tytuł najseksowniejszego mężczyzny na świecie. Prywatnie Jude Law nie może narzekać na nudę. Po długotrwałym procesie rozwodowym z aktorką Sadie Frost, z którą ma troje dzieci, odbyły się jego publiczne zaręczyny z aktorką Sienną Miller. I tym razem jednak związek się rozpadł, gdy wyszło na jaw, że Jude ma romans z nianią swoich dzieci.

aka


PREMIERA: Biografie
12 czerwca, godz. 16.30 w Club TV


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>