www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Józefowicz: „Wszystko u nas w porządku”

Janusz i jego żona mają się wyśmienicie. Właśnie wrócili z urlopu i zostali przytłoczeni plotkami na swój temat. Media pisały, że w ich małżeństwie dzieje się nie najlepiej z powodu natłoku pracy. Spekulowano także, że Janusz niepotrzebnie przeznaczył bardzo dużą ilość pieniędzy na spektakl „Polita”, który niestety nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Plotki te okazały się nieprawdziwe.

„Ja nic nie wiem o żadnym rozwodzie, Natasza również nie słyszała. Jestem zszokowany tymi doniesieniami mediów. Wróciliśmy właśnie z Nataszą z wakacji na Dominikanie i dopiero się dowiedzieliśmy o całym zamieszaniu. Otóż, miło mi poinformować, że „Politę” zdecydowało się obejrzeć już 27 tysięcy widzów. Kolejne spektakle mamy zaplanowane na 3, 4, i 5 lutego na warszawskim Torwarze. Cały czas dopracowujemy jeszcze musical. Dokręcamy z Nataszą sekwencje filmowe w bliskich planach, bo tego widzom brakowało, dodajemy nowe trójwymiarowe efekty. Zawsze powtarzam, że premiera spektaklu to dla reżysera i aktorów jeden z etapów pracy i cały czas trzeba się rozwijać i ulepszać efekt końcowy” – wyznał Janusz „Plejadzie”.

Wiele osób zazdrości parze sukcesu i szczęśliwego małżeństwa. Czy to dlatego ciągle powstają plotki na ich temat? Miejmy nadzieję, że medialna nagonka na nich kiedyś się skończy.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>