www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jola Rutowicz jest wrażliwa!

Jolanta Rutowicz oficjalnie dołączyła do projektu inicjowanego przez rapera Gorzkiego i zespół GrooveBusterz pod tytułem „Pomaganie Jest trendy„.

Projekt ten powstał w grudniu na rzecz fundacji DKMS wspierającej chorych na białaczkę i inne nowotwory, a wzięli w nim udział Krzysztof Ibisz, Magda Femme, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Piotr Świerczewski, Gorzki, GrooveBusterz i wiele innych gwiazd.

Już 19 lutego w Warszawie , przy ulicy Ząbkowskiej (studio barw i kształtów DorumArt) , odbędzie się drugi już festiwal pod tym hasłem, tego dnia zaprezentowany zostanie również teledysk do w/w singla, a Jola niniejszą imprezę uraczy w charakterze prowadzącej.

Na imprezie pojawi się wiele gwiazd ze świata filmu, muzyki i polityki, a jej celem będzie pomoc chorej na raka szyjki macicy Doroty.

Jak zapowiada raper Gorzki (Krzysztof Gorzkiewicz – 27l): „Dotychczas wizerunek Joli był dość przesadnie promowany, w rzeczywistości to inteligentna i wrażliwa osoba, dlatego krótka rozmowa podczas kręconego przeze mnie i GrooveBusterz teledysku „Bóg Lansu” wystarczyła, ażeby Jola dołączyła do naszego projektu na rzecz ratowania ludzkiego życia , to niezwykle wrażliwa osoba, o czym przekonacie się uczestnicząc w festiwalu już w najbliższą sobotę”.

trendzpomaganie-54

Fotografia pochodzi z festiwalu „Pomaganie Jest trendy” w Skarżysku Kamiennym, jej twórcą jest Albert Gula


Wpisz komentarz

  1. 22 września 2012 07:55

    Angie:

    \”Polska nie wzięła kredytf3w a`la Gierek, na znphcaaie brzuchf3w Polakom, tylko na inwestycje właśnie\”Ale to już nie brzmi tak dramatycznie, a to właśnie o tą emocję tu chodzi. Tylko i wyłącznie, nic poza tym. Tych, ktf3rzy nie zgadzają się z ich poglądami nazywają lemingami, a sami ślepi jak krety, ktf3rym kierunek nadaje Prezes.

Podobne posty:

/* */?>