www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joasia Jabłczyńska rusza z odsieczą!

Nie szykujcie się panowie. Was ratować nie będzie.

Joasia Jabłczyńska poza tym, że jest gwiazda serialową jest przede wszystkim normalną, w pozytywnym tego słowa znaczeniu dziewczyną. Aktorka już nie pierwszy raz angażuje się w akcję pomocy. Bierze udział w akcjach mających na celu wsparcie nie tylko potrzebujących ludzi, ale też zwierząt. I tak teraz, Joasia wspiera ratowanie morświnów. W rozmowie z Super Expressem, Jabłczyńska daje dokładne instrukcje co zrobić, gdy na plaży widzi się morświna…

Przede wszystkim powinien zadzwonić po Błękitny Patrol (tel. 795-536-009). A do tego czasu, zanim przyjadą, polewać morświna wodą, ponieważ jego skóra na słońcu za chwilę wyglądać będzie jak sparzony pomidor. Polewamy go tak, by nie zalać górnego otworu, którym oddycha. Powiem, że jest już pierwszy sukces. Ostatnio w Łebie udało się uratować morświna, bo ktoś wiedział, jak z nim postąpić i gdzie zadzwonić po pomoc.

Tak więc zapamiętajcie! Jeśli na plaży zobaczycie morświna (ssaka morskiego, nie  pulchną turystkę!) wspomnijcie pomocne instrukcje Joasi. Bo warto pomagać.

Jabłczyńska_Joanna

Jabłczyńska_Joanna

Jabłczyńska_Joanna

Jabłczyńska_Joanna

Jabłczyńska_Joanna

Jabłczyńska_Joanna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>