www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joanna Krupa ubierała się w lumpeksach

Nasza Top Modelka, choć dziś opływa w luksusach, jako dziecko żyła bardzo skromnie.

Joanna Krupa to kobieta luksusowa. Lubi eleganckie stroje i szykowne dodatki. Ale w przeciwieństwie do wielu gwiazd show-biznesu, modelka doskonale pamięta czasy, gdy jej rodzinie wiodło się bardzo źle…

Mama urodziła się w Tarnowie, w Polsce była pielęgniarką. Tata pochodzi z Warszawy i jest inżynierem elektrykiem. Mama bardzo chciała przeprowadzić się do Stanów, ponieważ tam była jej rodzina. Wyjechałyśmy do Chicago kiedy miałam pięć lat. Miałyśmy wtedy przy sobie może sto dolarów. Mama pracowała w fabryce siedem dni w tygodniu po dwanaście, do piętnastu godzin, przeważnie na nocną zmianę – wspomina Joanna Krupa w wywiadzie dla magazynu „Skarb”. – Tata dojechał do nas trzy lata później, również bardzo ciężko pracował. Początkowo ubieraliśmy się tylko w sklepach z używaną odzieżą, nie mieliśmy samochodu. Po kilku latach udało się kupić i wyremontować nasz pierwszy dom. Jestem bardzo dumna, że mam takich rodziców.

Joanna przyznaje, że to była dla niej ważna lekcja życia. Modelka przyznaje jednak, że dzięki swojej dzielnej mamie nigdy nie czuła się gorzej niż rówieśnicy w szkole.
Mama bardzo dbała o to, abyśmy nie odczuwały, że mamy mniej niż inni. Uczyła nas na swoim przykładzie, że trzeba być silnym, uśmiechniętym i dziękować Bogu za to, co się ma – bez względu na to, ile tego jest. Myślę, że to w dużej mierze ukształtowało mój charakter – mówi Joanna Krupa.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>