www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joanna Koroniewska: „Wszystko ze mną ok!”

Gwiazda jest szczupła, jak nigdy! Co się dzieje?

Joanna Koroniewska należy do grona gwiazd, które nigdy nie miały nadwagi. Ostatnio jednak aktorka prezentuje jeszcze bardziej szczupłą, by nie powiedzieć wychudzoną, sylwetkę… Żona Maćka Dowbora oświadcza jednak, że nie jest na żadnej diecie!

– Człowiek, który jest cały czas na diecie, jest pewnie zgorzkniały, bo ciągle chodzi głodny i myśli o jedzeniu. A to szybki sposób na to, aby zadziałał u niego efekt jo-jo. Trzeba pamiętać, że jedzenie jest nam potrzebne do życia.– wyjaśnia aktorka w wywiadzie dla „Życia na gorąco”- Fajnie jest przy tym zjeść coś dobrego. Lepiej wówczas przygotować sobie sałatkę z nieprzetworzonych składników, niż zjadać potrawy smażone i przetworzone, które dużo gorzej się trawi. Nie jestem na diecie, ale zdrowo się odżywiam i uprawiam sport. Mam bardzo dobre wyniki badań. Nic mi nie dolega. Ale wiele osób, widząc, że jestem chudsza, niż kiedykolwiek byłam, martwi się, że coś mi jest. Ale to nieprawda. Po prostu o siebie dbam.

Gwiazda wyjaśnia również, że często popełnia małe żywieniowe grzeszki…:
– Zdarza mi się też jeść wieczorem po 22. Od czasu do czasu zdarza mi się jeść pizzę. Ale najczęściej taką robioną w domu przez siebie, a nie kupioną w pizzerii. Jestem natomiast lodowym łasuchem. Gdybym mogła, to trzy razy dziennie jadałabym lody. Staram się po prostu dopasować styl życia do mnie, a nie odwrotnie. I nie przesadzam w żadną stronę.- zastrzega Joanna Koroniewska.

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>