www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joanna Koroniewska: mogła zrobić karierę w Anglii!

Aktorka przed laty wyjechała na emigracyjny zarobek. Poszło jej świetnie!

Joanna Koroniewska ma na swoim koncie emigracyjny epizod. Gwiazda wyjechała do Londynu tuż po egzaminach do łódzkiej szkoły filmowej:
– Wiedziałam, że mama nie zarobi na nas dwie, a ja właśnie miałam zacząć żyć z dala od rodzinnego Torunia. Dlaczego Londyn? Bo funt miał wysoką wartość, a ja chciałam zarobić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Poza tym znałam angielski. Poziom mojej determinacji był wielki.- wspomina Joanna Koroniewska w wywiadzie dla „Claudii”.

Przyszła aktorka zdobyła pracę… w trzech miejscach!
– Od 6 do południa byłam pokojówką w hotelu, potem kelnerką we włoskiej restauracji. W soboty i niedziele pracowałam jako pokojówka w drugim hotelu. To były hotele butikowe, po 30 pokoi. Codziennie sprzątałam, podawałam śniadania, zabierałam brudne naczynia. W porządkach doszłam do takiej perfekcji, że potrafiłam pościelić łóżko w kilka sekund!- chwali się gwiazda.

Joasi dobrze szło również w restauracji:
– Po miesiącu z osób przyjętych do pracy zostałam tylko ja. Byłam kelnerką, ale pisałam również raporty sprzedaży: co cieszyło się wzięciem danego dnia, a co nie. Wkrótce nadzorowałam też innych kelnerów, dostawałam spore napiwki. Zostałam też szybko doceniona przez właścicieli. Zaproponowali, żebym została w Londynie na stałe, zachęcali awansem na menedżera. Nie zrażali się moją odmową, przekonywali, że mogę studiować w Londynie. Ale dla mnie to było absolutnie nie do przyjęcia.- mówi Koroniewska- Zmęczona, ale dumna i szczęśliwa wróciłam do Polski, aby zacząć moje wymarzone studia z
oszczędnościami, które pozwoliły mi utrzymać się w Łodzi właściwie przez pierwsze 2 lata.- wspomina Joanna Koroniewska.

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>