www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joanna Jabłczyńska: wciąż jest sama…

Trudno uwierzyć w to, że tak piękna kobieta nie ma przy swoim boku mężczyzny!

Joanna Jabłczyńska nie tylko prowadzi kancelarię prawną, gra w serialach, ale także chętnie pojawia się na wybiegu w roli modelki. Co ciekawe, najczęściej nosi na sobie… suknie ślubne. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że aktorka wciąż jest singielką:
– Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. W ostatnich latach miałam na sobie kilka tysięcy różnych sukienek. Zarówno tych od Violi Piekut, dla której chętnie pozuję, jak i gdy pracowałam na targach Mody ślubnej. Może to zaskakujące wyznanie, ale suknia ślubna nie robi na mnie żadnego wrażenia. To tylko sukienka, jedna z kolejnych.– wyznała gwiazda na łamach „Twojego Imperium”.

Przyznać jednak trzeba, że Joasia w sukni ślubnej prezentuje się wyjątkowo uroczo. Co z tego, skoro w życiu prywatnym nie ma zamiaru założyć tego wyjątkowego stroju!
– W każdej sukni, którą mierzyłam, czułam się dobrze. Ale po co to rozważać, co włożę na ceremonię, której teraz nie planuję? Czas pokaże, na co się ostatecznie zdecyduję.- wyznała Joanna Jabłczyńska.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

  1. 16 maja 2017 15:46

    Anonim:

    pieknie wyglada

Podobne posty:

/* */?>