www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joanna Jabłczyńska nagrała płytę!

Jedna z najbardziej lubianych gwiazd młodego pokolenia, wzbudzająca niesamowitą sympatię aktorka spełnia swoje marzenia! Pierwsza solowa płyta artystki ukaże się nakładem wydawnictwa QM MUSIC już zimą tego roku.

Album utrzymany jest w klimacie inteligentnego popu, całość wypełnia dobra energia i wyszukane dźwięki. Głos artystki urzeka delikatnością i słodyczą barwy, a sam singiel nawiązuje do stylistyki znanych i popularnych wokalistek: Lenki i Lily Allen. Choć płyta przygotowana została z myślą o najmłodszych to z pewnością każdy znajdzie na niej coś dla siebie!

Singiel promujący krążek jeszcze w październiku trafi do stacji radiowych.

Warto przy okazji wspomnieć, iż Joasia zaczynała swoją przygodę z muzyką w wieku 8 lat w popularnym zespole Fasolki. Szybko odkryła ją telewizja, gdzie występowała w programach dla dzieci, m.in. w „Tik-Tak”. Przez wiele lat prowadziła kultowy „Teleranek”. Zajęła się aktorstwem, zagrała w 15 filmach i serialach, m.in. w „Na Wspólnej” i „Klanie”. W 2008 roku zdobyła 2. miejsce w telewizyjnym show „Jak Oni Śpiewają”. W trzeciej edycji „Tańca z Gwiazdami” zajęła 4. pozycję.

aka

Jabłczyńska_Joanna

Jabłczyńska_Joanna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>