www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joanna i Marta Krupa. Która bardziej HOT?

Zdecydowanie mają teraz swoje przysłowiowe pięć minut! Oczy, nie tylko mężczyzny, zwrócone są na te dwie, najsłynniejsze chyba w Polsce siostry.

 

Były w historii showbiznesu siostry Sisters, siostry Williams i Radwańskie, którym zdarzało się już walczyć ze sobą (na kortach!) i siostry Bohosiewicz, grające matkę z córką. Teraz swoje pięć minut mają siostry Joanna Krupa i Marta Krupa!

Która jest bardziej znana, wiadomo – Joanna (starsza). Modelka, aktorka, osobowość, jurorka Top Model, broniąca pazurkami (na szczęście, głównie w mediach) zwierzątka. Aktywistka kontrowersyjnej organizacji PETA. Przeciwniczka noszenia futer, która potrafi obrazić się na koleżanki, które futra noszą.

Marta Krupa do tej pory najbardziej znana była z tego, że jest… siostrą Joanny. Że przyjechała do Polski robić karierę piosenkarki, a trafiła… na taneczny parkiet. Na szczęście od razu do „Tańca z Gwiazdami”, co pozwala wierzyć, że już wkrótce naprawdę będzie gwiazdą. Już teraz odbiera sławę siostrze, nie tylko ze względu na udział w TzG, ale i ze względu na zmysłowe sesje zdjęciowe.

Wielu twierdzi wręcz, że jest zdecydowanie ładniejsza od swojej starszej, sławniejszej siostry! A Waszym zdaniem, która ładniejsza? Która jest tak naprawdę na Topie?!

aka

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>