www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joanna Horodyńska: duma i uprzedzenie

Modelka i stylistka często bezlitośnie wypomina gwiazdom jak beznadziejnie się ubrały. Niestety, jeśli ktoś skrytykuje ją, będzie tego gorzko żałować!

Trzyma rękę na pulsie, śledzi trendy na bieżąco. Joanna Horodyńska chce uchodzić za specjalistkę od mody i dobrego stylu. Sama przyznaje, że najbardziej cieszy ją gdy ktoś zauważył, jak pięknie wygląda.

– Czuję satysfakcję, gdy inni mnie chwalą. Nie musi to być ogromny komplement. Po prostu cieszę się, gdy ktoś powie mi dobre słowo. Często zapominamy skomplementować drugą osobę za to, że jest ładna, albo dobrze wygląda – zwierza się modelka na łamach „Twojego Imperium”.

Niestety, gorzej jest, gdy ktoś skrytykuje ubiór Joanny Horodyńskiej.
– Gdy ktoś mnie krytykuje, unoszę brodę i udaję, że to po mnie spłynęło. Ale gdy wracam do domu, jest mi trochę przykro, bo niestety, bardzo przejmuję się tym, co słyszę na swój temat. Dlatego gdy w pracy realizuję jakiś projekt, zależy mi, żeby wszyscy byli nim zachwyceni – opowiada modelka.

Niestety, przejmowanie się krytyką nie wychodzi krytykującej styl gwiazd na dobre.
– Stresuję się gdy muszę wyjść z domu. Zawsze chcę być idealna. Nie mogę sobie pozwolić na potknięcia stylistyczne, bo moja praca wymaga ode mnie tego, żebym zawsze dobrze się prezentowała – mówi stylistka.

Krytykowane przez Joannę Horodyńską gwiazdy mogą więc teraz zacierać ręce ze śmiechem: ikona mody też musi przekopać pół szafy, zanim wyjdzie po bułki do sklepu…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>