www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joanna Brodzik o dzieciństwie bez ojca

Serialowa Małgosia z „Ciszy nad Rozlewiskiem” wychowała się w niepełnej rodzinie. Mimo to nie narzeka!

Joanna Brodzik wraz z Pawłem Wilczakiem tworzy szczęśliwą rodzinę, do której należą też synkowie gwiazdy – bliźniacy. Sama aktorka wychowała się jednak bez ojca. Czy było to dla niej traumatyczne przeżycie? Okazuje się, że nie!

Nie wiem, jaką byłabym kobietą, gdyby wychował mnie na przykład ojciec tyran albo despota, albo taki, który otaczałby mnie kloszem i zalewał miłością. Pewno byłabym kim innym… Żartuję czasem, że lepiej nie mieć wzorca, niż mieć dołujący. W pewnym momencie stałam się dorosłą osobą i mogłam zdecydować, co zrobię ze swoim doświadczeniem. Zakasałam rękawy i po prostu zaczęłam to robić – nieważne, czy miałam tatusia, czy nie – wyznała w magazynie „Sens”.

Gwiazda serialu „Cisza nad Rozlewiskiem” namawia, by każdy, kto ma podobne przeżycia, nie rozmyślał o przeszłości, tylko skupiał się nad tym co dziś i jutro!
Każdy z nas znajdzie pewnie jakieś trudne momenty w swoim dzieciństwie – nawet nieświadomie muszą też nas traumatyzować. I to od nas, gdy doroślejemy, zależy, co z tym doświadczeniem zrobimy. Kiedy spotykam się ze stwierdzeniem: „Nic mi w życiu nie wychodzi, bo tata, mama i dzieciństwo…”, to mówię: „OK, ale teraz jesteś dorosłą osobą, a to się już wydarzyło! Nie możesz z tym zrobić nic innego poza tym, co możesz z tym zrobić” – pociesza gwiazda dając swój przykład.

foto: mwmedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>