www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joanna Brodzik ma dość „perfekcyjnych” kobiet!

Już niebawem zobaczymy Joannę Brodzik w nowej odsłonie, czyli w serialu „Nie rób scen”, gdzie zagra młodą matkę, której daleko do ideału…

Joanna uważa jednak, że ta rola to dla niej błogosławieństwo. Dlaczego? Bo może dzięki temu kobiety w Polsce uwolnią się od wizerunku „perfekcyjnej” pani domu, który od paru już lat rządzi w mediach!

foto: mwmedia

Po czterdziestce towarzyszy mi absolutne przekonanie, że nie muszę chodzić w szpilkach Louboutina i świat się nie zawali. Wręcz przeciwnie, jest mi wygodnie w trampkach i zamierzam właśnie w nich iść dalej przez świat. To jest dobrodziejstwo bycia dojrzałą kobietą, że możesz sobie pozwolić na to, żeby być dokładnie taką, jaką chcesz być, nie interesując się szczególnie tym, co na ten temat pomyślą inni – mówi aktorka w wywiadzie dla”Vivy!”.

Joasia chciałaby, żeby podobny luz znalazły w sobie inne kobiety, a zwłaszcza matki.

Nigdy nie byłam typem rebeliantki, ale w zalewie „perfekcyjnych komunikatów”, które zmuszają kobiety do wciskania się w szpilki dwa tygodnie po porodzie, w zalewie zdjęć z plaży, na których modelka po urodzeniu czwartego dziecka wygląda tak, jak ja nie wyglądałam nawet przed maturą. W zalewie tych wszystkich bzdur cieszy mnie to, że dostałam szansę w postaci Anki z serialu „Nie rób scen”, i mogę postawić weto! Powiedzieć: Niech oni wszyscy pukną się w głowę! Dziewczyny, nie dajmy się zwariować!!! – namawia gwiazda.

Zgadzacie się z Joanną Brodzik?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>