www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Joanna Brodzik lubi stać w korkach…

Wszyscy nienawidzimy korków: tracimy w nich przecież mnóstwo czasu! Jednak jest ktoś, kto uwielbia bezczynnie czekać na zmianę świateł…

Jej najważniejszą rolą jest bycie mamą bliźniaków. Joanna Brodzik wychowuje swoje dzieci bez pomocy opiekunki. I dlatego aktorka cieszy się z każdej chwili, którą może poświęcić tylko sobie.

Odkąd urodziłam dzieci, luksusem są chwile, gdy mogę pobyć sama. Uwielbiam więc stanie w korkach – śmieje się gwiazda serii „Nad rozlewiskiem”. – Gdy inni kierowcy się wkurzają, ja myślę sobie: Ach, jak cudownie, jeszcze 15 minut posłucham sobie muzyki.

Joanna wie jednak, że nie można wszystkiego poświęcić dzieciom. Dlatego stara się choć kilka dni w roku pobyć tylko z partnerem, Pawłem Wilczakiem.

Pozwalam sobie co pewien czas na ucieczkę od codzienności. Wyjeżdżam na dwa, trzy dni, żeby poczuć się wolna i niczego nie musieć – przyznaje aktorka. – Wyjeżdżam z moim partnerem. Bo czasu tylko dla siebie brakuje nam najbardziej i wiem, że nawet krótki wyjazd jest bardzo cenną inwestycją w związek.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>