www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jeżowska starzeje się w oczach!

… i pod oczami. Coś niepokojącego dzieje się z najpopularniejsza piosenkarką piosenek dla dzieci i młodzieży. Zauważyliśmy, że jej twarz zmieniła się diametralnie.


Aby udowodnić naszą tezę, zestawiliśmy zdjęcia Jeżowskiej z bieżącego i ubiegłego roku. Efekt jest widoczny bez lupy. Na najnowszej fotografii piosenkarka ma podkrążone oczy i zmarszczki. Co innego na zdjęciu obok. Co się stało? Nie wiadomo.

Nieoficjalnie wiadomo, że Pani Majka eksperymentowała z botoksem. Możliwe też, że korygowała sobie chirurgicznie nos.  Może być to więc efektem ingerencji speców od chirurgii plastycznej.

Jest też inna możliwość – wokalistka ma od dawna nadciśnienie, omal nie dostała zawału, zdarzało się jej zasłabnąć podczas trasy koncertowej.  Mogło się też do tego przyłożyć zmęczenie, ponieważ pani Majka prowadzi aktywny tryb życia.

Co innego talia artystki – może jej pozazdrościć niejedna rówieśniczka. Pod tym względem Pani Majka wygląda naprawdę świetnie. Pani Majko, mamy nadzieję, że się Pani nie pogniewa. My się po prostu niepokoimy. W końcu „wszystkie dzieci Pani są”…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>