www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jesteśmy najlepsi!

Kozyra: „Nasz jury jest najlepsze”. Odpowiedź na krytykę Wojewódzkiego?

Robert nie ukrywa swoje zdania na temat programu „Mam Talent”. Twierdzi, że to właśnie w nim odkrywa się prawdziwe talenty.

„Gdy porównuję „Mam talent” i „X Factor” odnoszę wrażenie, że u nas można usłyszeć dużo bardziej merytoryczne uwagi. Ja nie chciałbym, żeby Michał Szpak skupiał się na kolorze lakieru do paznokci i wysokości obcasów, bo to jest kiepskie i wróży krótki acz kolorowy żywot w show biznesie. Najważniejszy jest repertuar. Lisiecki sprzedał ponad 15 tysięcy płyt, Bednarek 50 tysięcy, to chyba więcej niż Kayah. Bardzo dobrze nam się pracowało. Dziewczyny są otwarte, zawodowe, pomagały mi, wyjaśniały niuanse techniczne. Jak się bliżej poznaliśmy, zaczęliśmy się naprawdę dobrze bawić. Agnieszka starała się rządzić, a ja się podporządkowywałem. To nie jest dla mnie żaden problem”– wyznał w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy”.

Za czasów Wojewódzkiego „Mam Talent” był prawdziwym hitem. Jakim jurorem będzie Robert? Na pewno profesjonalnym, przez lata promował muzyków w radiu. Czy lepiej poradzi sobie z szukaniem talentów niż Kuba?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>