www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jest gwiazdą, a wciąż czeka na telefon!

Wydawać by się mogło, że Daniel Olbrychski to aktor, który w filmie osiągnął już wszystko. A jednak! Gwiazdor przyznaje, że wciąż czeka na propozycję zagrania w… westernie!

O tym, że Daniel Olbrychski uwielbia konie i jest znakomitym jeźdźcem wiadomo od dawna. Jednak w filmach zdarzyło mu się pokazywać swoje umiejętności jedynie epizodycznie. Ostatnio w filmie dokumentalnym pt. „Daniel i konie”. Jednak aktor marzy o fabule:
– Jest rola, której jeszcze nie mam na koncie, a chciałbym, i to jak!– wyznaje Daniel Olbrychski- Kowboj! Dlaczego mnie nikt nigdy nie obsadził? Ostatnio podczas kręcenia filmu „Salt” spotkałem Brada Pitta, który przyjeżdżał na plan po swoją Angelinę. W towarzyskich pogawędkach snuliśmy plany. Powiedziałem: „Brad, ty dobrze jeździsz konno, ja też, wystąpilibyśmy razem w westernie. Już zaliczyłem wszystkie <easterny>, teraz bym zagrał gościa na koniu, z lassem.” Brad był za!

Czy piękne marzenie Daniela Olbrychskiego zostanie kiedyś spełnione? On sam tego nie wie, jednak już teraz zaczyna się przygotowywać do roli u boku Brada Pitta:
– Jestem przygotowany. I wyposażony. W połowie lat 70. gdy byłem w Ameryce, spotkałem się z Kirkiem Douglasem. I on podarował mi klasyczne, kowbojskie, amerykańskie siodło! Jak zadzwoni telefon z Hollywood, że mam wsiadać na koń- lecę!Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>