www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jennifer Lopez w komedii ciążowej! – wideo

Brawurowa komedia, zainspirowana bestsellerowym poradnikiem dla przyszłych rodziców „W oczekiwaniu na dziecko” autorstwa Heidi Murkoff. Doborowa obsada, a wśród gwiazd błyszczy aktorka, piosenkarka i producentka Jennifer Lopez!

Jak wiadomo, to prawdziwa podpora Hollywood! Sprzedała ponad 60 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie i wystąpiła w wielu przebojach filmowych, takich jak „Powiedz tak” czy „Teściowie”. W „Jak urodzić i nie zwariować” wciela się w Holly, kobietę, która postanawia zaadoptować dziecko.

Ona i jej mąż Alex (Rodrigo Santoro) są wolnymi duchami, przyzwyczajonymi do wolności i do spontanicznego podejmowania decyzji. Dobrze się razem czują i dobrze się razem bawią. – Jego kręci muzyka, ją fotografia – opowiadała Lopez.

– Holly żyje z ogromnym poczuciem winy, że pewnych rzeczy nie jest w stanie zrobić. Jedną z nich jest zajście w ciążę. To jedna ze spraw, które są powinnością kobiety, a ona nie jest zdolna jej podołać. Stara się więc być doskonała w każdym innym fragmencie życia. Musimy mieć dom, dziecko, to, tamto… Zobaczcie, jakim jest to dla niej obciążeniem – mówiła gwiazda.

Telewizyjna guru fitnessu Jules (Cameron Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wszyscy jednak będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: Jak urodzić i nie zwariować.

„Jak urodzić i nie zwariować” w kinach od 22 czerwca!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>