www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jej córka śpi z psem!

Jaka jest ulubiona zabawka córeczki Katarzyny Bujakiewicz? Interaktywne pianinko? Najnowszy model maty edukacyjnej? Nie, mała Ola uwielbia spędzać czas na… psim posłaniu!


Gdy Kasia Bujakiewicz została mamą, nie mogła pohamować swojej radości. Jednak do jej serca wkradły się też inne emocje; a rodzicielska miłość była tak silna, że śmiało można nazwać ją zaborczą.

– Urodziłam Olę jako dojrzała kobieta. Na pewno nie poznawałam siebie przez pierwsze pół roku – zwierza się aktorka w wywiadzie z „Tele tygodniem”. – Stawałam się matką-kwoką, chroniącą swoje dziecko. Nie chciałam nikogo do małej dopuszczać.
Aktorka miała obsesję na punkcie sterylnej czystości. Nadszedł jednak moment, gdy Katarzyna Bujakiewicz zrozumiała, że postępując w ten sposób krzywdzi nie tylko siebie, ale jeszcze dziecko, które przecież dla prawidłowego rozwoju nie może być izolowane od całego świata. Dziś mała Ola wychowywana jest w całkiem inny sposób, a jej piękna mama „wrzuciła na luz”.

– Ola uwielbia zabawy z naszą suczka Oxą. Kochają się – zapewnia Katarzyna Bujakiewicz. – Razem spędzają czas na psim posłaniu. Żartujemy, że łóżeczko dla dziecka jest zbędne. Baliśmy się nawet, że Ola pomyśli, że jest psem i zacznie szczekać zamiast mówić – żartuje dziś aktorka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>