www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jej „córeczka” zachorowała!

Kora przeżyła prawdziwy horror! Jej ukochana Ramona straciła czucie w łapkach! Stan zdrowia pieska wciąż się pogarszał, bo… jej pani wybrała niekonwencjonalne metody leczenia.

O tym, że Ramona jest traktowana jak pełnoprawny członek rodziny Kory wie każdy, kto interesuje się kontrowersyjną wokalistką. Biały bolończyk jest nawet nazywany pieszczotliwie „córeczką”. W sypialni kultowej piosenkarki jest też specjalny kącik dla uroczego czworonoga. Niestety, odkąd Ramona tam sypia, zaczęło się z nią dziać coś dziwnego:
– Ni stąd ni zowąd Ramona zaczęła mieć problemy ze snem. Budziła się w nocy i piszczała. Nikt nie wiedział, co się dzieje– opowiada reporterowi tygodnika „Takie jest życie” bliska znajoma piosenkarki.

W końcu Kora przeniosła ukochaną sunię do swojego łóżka, licząc na to, że jakoś uspokoi psiaka.
– Nic to nie dało, sytuacja się wręcz pogorszyła, bo Ramona przestała nagle chodzić na tylnych łapkach!– donosi koleżanka gwiazdy.

Stan zdrowia Ramony wciąż się pogarszał, a wszystko przez to, że Kora nie chciała iść z cierpiącym psiakiem do weterynarza. Podobno kiedyś lekarz przepisał suczce złe tabletki, gdy była chora. Dlatego tym razem wokalista postawiła na niekonwencjonalne metody leczenia i zaprosiła do domu… różdżkarza. Okazało się wtedy, że pod legowiskiem Ramony biegnie żyła wodna:
– Kora zdecydowała się na przemeblowanie, zatrudniła specjalistę od feng shui. I co? Było jeszcze gorzej! Ramona zaczęła sikać i kichać! Dopiero wtedy wokalistka zdecydowała się na wizytę u weterynarza. To był strzał w dziesiątkę, bo okazało się, że psina jest najzwyczajniej w świecie przeziębiona- mówi znajoma Kory.
Wystarczyło więc podać choremu psu zastrzyki i tabletki, by odzyskała czucie w łapkach. Ramona po prostu przeziębiła się po tym, jak wokalistka wzięła ją do swojego łóżka. A wcześniej suczka nie mogła spać przez żyłę wodną.

Najważniejsze jednak, że choroba psiaka nauczyla Korę, że nie można tak długo zwlekać z wizytą u lekarza, którego nie zastąpi nawet najlepszy specjalista od feng- shiu…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>