www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Je z przyjaciółmi… z jednego talerza

Mimo natłoku obowiązków Joanna Brodzik jest duszą towarzystwa. Aktorka często spotyka się z przyjaciółmi, których częstuje przyrządzonymi przez siebie potrawami.

Zastawa jest jednak bardzo skromna: na stole ląduje tylko jeden talerz, z którego jedzą wszyscy!

Joanna Brodzik wyniosła z dzieciństwa wspaniałe wspomnienia. W jej rodzinnym domu zawsze pachniało ciastem i innymi pysznymi potrawami. Nic dziwnego, że dziś aktorka stara się jak może połączyć pasję kulinarną z zamiłowaniem do dalekich podróży:
– Podróże i kuchnia to dwie moje pasje. Wędrując po świecie po kilka razy wracałam do miejsc tylko z powodu wyjątkowej kuchni w lokalnej tawernie.- zwierza się Joanna Brodzik w wywiadzie dla „Kobiety i życia”– W ten sposób zdobyłam kilka unikalnych przepisów, m. in. na jagnięcinę. W domu odtwarzam zapamiętane z wojaży smaki.

To także metoda na podróżowanie bez biletu. Ostatnio aktorka zakochała się w smakach Maroka do tego stopnia, że przywiozła do swojego domu nie tylko lokalne przepisy, lecz także zwyczaj jedzenia z jednego talerza:
– Lubię przyrządzać potrawy w marokańskim naczyniu tadżin. To bardzo zdrowe i niezwykle pyszne jedzenie. Gromadzi wokół wspólnego talerza wielu moich przyjaciół.- zwierza się gwiazda „Miłości nad rozlewiskiem”.

Marokańska tradycja przyjęła się! Zachwycone przyjaciółki Joanny Brodzik coraz częściej wpraszają się na pyszną kolację. A gdy dom już opustoszeje, zapracowana mama nie traci czasu na sprzątanie: wystarczy umyć… jeden talerz i po kłopocie!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>