www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jarosław Milner zagra w nowej koprodukcji polsko-francuskiej

Rzadko bywa na salonach i pozuje fotoreporterom, ale kiedy się już na nich pojawia, to zawsze robi wokół własnej osoby dużo pozytywnego zamieszania. Zanany jako dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny, a od niedawna nawet jako początkujący aktor filmowy i telewizyjny. 21-letni gwiazdor idzie jak burza i stawia kolejne kroki w swojej karierze.

Dotychczas zagrał mały epizod biegacza w popularnym serialu TVP2 „Na dobre i na złe”, a już otrzymał jedną z małych ról w nowo powstającej komedii polsko-francuskiej ” Ostatni klaps ” w reżyserii Gerwazego Reguły, której kinowa premiera planowana jest w przyszłym roku. Milner w filmie wciela się w postać Tomka – syna jednego z głównych bohaterów, maminsynka i nieudacznika, który pomimo dorosłego już wieku nadal żyje na utrzymaniu rodziców. To będzie niewątpliwy debiut aktora na dużym ekranie.

Wiadomo również, że 21-letni aktor odegra jedną z czołowych ról, razem z topmodelką – Angeliką Fajcht w wideoklipie do najnowszego wakacyjnego singla wokalistki Kariny Mirov. Zdjęcia do teledysku mają się rozpocząć na przełomie czerwca i lipca tego roku. Jak sobie poradzi z tymi wyzwaniami? Czas pokaże, a my to ocenimy.

 


Wpisz komentarz

 1. 21 maja 2013 00:47

  bezimienia:

  Aktor… Miał w sumie dużo czasu na nauke aktorstwa,bo nie wszyscy wiedza ale gość nie ma skonczonej szkoły sredniej o maturze nie wspominajac. Jak dla mnie totalna porażka ale co kto lubi 🙂

 2. 21 maja 2013 12:17

  Anonim:

  Uwazam,ze Twoj komentarz jest tu zbedny 🙂 Na nauke zawsze przyjdzie czas,poza tym Jarek skonczyl szkole srednia i zdal mature,wiec jezeli nie jestes w temacie to po co te zbedne komentarze?

 3. 21 maja 2013 13:44

  życzliwa przyjaciólka:

  Najpierw uzyskaj prawdziwe informacje, a potem komentuj, a nie wypisujesz takie bzdety. Poza tym co ma wykształcenie naukowe do talentu aktorskiego? Skoro twierdzisz, że porażka to dlaczego się interesujesz losem Jarka? No, ale tak to już jest wśród hejterów, którzy nie mają za grosz talentu i żal d*** ściska, gdy inni osiągają sukcesy.

 4. 21 maja 2013 17:53

  EnigmatycznaOsobowość:

  Widzę przysłowiowy „ból dupy” u Pani powyżej. A jakie są prawdziwe informacje, bo jestem ciekaw?
  A w jaki inny sposób można kogoś ocenić jeśli się daną osoba pod pewnym względem nie zainteresujesz?
  No i oczywiście każdy kto krytykuje w sposób nieprzystępny to „hejter, zazdrośnik i życiowy nieudacznik”, bo najlepiej tylko poklepywać po plecach.

 5. 21 maja 2013 17:55

  Anonim:

  Enigmatyczna Osobo, niezwykle trafna uwaga i rozbrajające pytania !

 6. 1 września 2013 18:25

  irena brzozowska 50:

  Poznałam Pana Jarka w podróży do Ząbek
  Odniosłam bardzo pozytywne wrażenia.
  Jest bardzo sympatycznym młodym człowiekiem. Irena z Waldkiem

 7. 2 września 2013 13:02

  andyk:

  DENNY FACET!

 8. 30 października 2013 23:35

  Anonim:

  Nagrodę nobla mu dajcie za ratowanie świata, rzygać mi się już chce jak go widzę. Zwykły pajac, bajkopisarz co głupie miny tylko do kamery robi, nie wiem co w tym wspaniałego.

Podobne posty:

/* */?>