www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jarosław Milner walczy o swój autorski program w TVP!

Jarosław Milner dał się już poznać czytelnikom naszego portalu, jako aktor, prezenter i niesamowita osobowość. Jednak Milner nie spoczywa na laurach, a stale usiłuje osiągać kolejne sukcesy. Obecnie młoda gwiazda pracuje nad własnym programem telewizyjnym. „Pozytywka Wiki&Jareckiego” – bo tak ma nazywać się format – prawdopodobnie pojawi się na antenie jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

Ideą programu będzie odwiedzanie utalentowanej i nietuzinkowej młodzieży z małych miejscowości, która ze względu na swoją sytuację materialną, zdrowotną, bytową, czy rodzinną nie ma możliwości i siły przebicia, aby móc pokazać swój talent, swoją pasję i swoją osobowość szerokiemu gronu odbiorców – mówi Milner.

Program prowadzić będzie razem ze swoją partnerką, z którą często widywany jest na salonach – *Wiktorią Warecką*. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że produkcja jest na etapie poszukiwania sponsorów, a rozmowy na temat emisji są prowadzone z *TVP*. Czy program odniesie sukces? Czy dzięki niemu poznamy wielu utalentowanych ludzi z całej Polski? Mamy nadzieję przekonać się o tym już niebawem.


Wpisz komentarz

 1. 19 września 2014 11:58

  anonim:

  Swietni ludzie!!! Życzę im powodzenia! Niech spełniają swoje marzenia 🙂

 2. 20 września 2014 01:24

  Glamowy:

  On ma partnerkę? przecież do p.edał jest..

 3. 20 września 2014 18:48

  anonim:

  to jest Jego przyjaciolka 🙂

Podobne posty:

/* */?>