www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Janiak wygryzł Węglarczyka

Olivier poprowadzi galę finałową programu „Top Model”. Stacja postanowiła zrezygnować z Bartosza, który swoim wizerunkiem i humorem nie pasował do programu.

Olivier znany jest z zainteresowania modą. Sam był kiedyś modelem, jego żona nadal pracuje w tym zawodzie. Ma on częsty kontakt z wybiegiem.

„Bartosz Węglarczyk nie wystąpi w finałowym odcinku Top Model, jedynym który kręcony jest na żywo. Producenci nie byli zadowoleni z pracy dziennikarza. Twórcy programu postanowili tym razem postawić na przystojnego prezentera. Olivier Janiak, dawny model, redaktor naczelny pisma Male Man, jest znany ze swojego wyczucia stylu. Ma też ogromne doświadczenie w konferansjerce. Prowadził wakacyjny cykl programów Miss Polonia 2001 i 2003, w tym realizowane na żywo gale finałowe konkursu, a także odcinki programu Kierunek Sopot” – czytamy na „Se.pl”.

U jego boku pojawi się oczywiście Joanna Krupa, której nie może zabraknąć w finałowym odcinku. Duet ten zapowiada się niesamowicie interesująco. Czy uda im się zgrać na scenie?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>