www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Janda bez makijażu!

Wielka gwiazda polskiego teatru i kina ostatnio mocno się zaniedbała; chodzi bez makijażu i… z nieufarbowana, siwą czupryną!

Nikt tak jak ona nie wie, jak osiągnąć sukces w trudnym świecie show biznesu. Sama Krystyna Janda twierdzi, że to co ma, zawdzięcza bezkompromisowości i ciężkiej pracy. Okazuje się jednak, że aby osiągnąć wiarygodność na scenie czy ekranie, Janda jest też gotowa do poświęceń i rezygnacji z estetycznego, zadbanego wyglądu.

– Na co dzień chodzę nieumalowana, a teraz mam jeszcze siwe włosy… – śmieje się gwiazda na łamach „Twojego Stylu”. – Przestałam je farbować dla Marii Skłodowskiej-Curie. Nie chcę grać w peruce.

Aktorka nie może się już doczekać, kiedy zostanie zaproszona na plan filmu o genialnej badaczce, przyznaje jednak, że takie „zapuszczenie siebie” ma swoje dobre strony.

– Wczoraj byłam w warzywniaku i nikt na mnie nie zwrócił uwagi. I dobrze! Ludzie mnie nie rozpoznają, odwracają się dopiero na dźwięk głosu – cieszy się artystka.

Trzeba przyznać, że niejedna gwiazdka będąca pod obstrzałem paparazzich chciałaby przyswoić sobie sztukę kamuflażu w tym stopniu co Krystyna Janda!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>