www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jakubik po drugiej stronie kamery

Arkadiusz Jakubik, znany m.in. z takich filmów, jak „Dom zły” czy „Wesele” Wojtka Smarzowskiego, postanowił wcielić się tym razem w rolę reżysera.

Jego debiutem filmowym jest „Prosta historia o miłości„. Dwoje scenarzystów podczas podróży pociągiem na Hel opowiada nam historię kobiety i mężczyzny. Na oczach widzów próbują stworzyć fabułę scenariusza filmowego: prostej historii o miłości.

Ciekawostką jest fakt, iż zdjęcia kręcone były m.in. w legendarnym wagonie Edwarda Gierka, legendarnego I sekretarza KC Partii.

„Ten wagon to naprawdę niezły wypas. Cały podzielony na pół: jedna połowa to ogromna salonka, w której można zrobić imprezę dla przynajmniej 100 osób; druga część jest pasażersko-noclegowa: ogromne pokoje, sypialnie – wszystko widać w „Prostej historii o miłości”. Te sypialnie mają rozkładane tapczany, biurka, szafy i – dla nas to było najważniejsze – toaletę. W normalnej pociągowej toalecie nie można nakręcić zdjęć, bo po prostu nie ma miejsca. Tam jest ogromna toaleta, do której prowadzi dwoje drzwi i gdzie jest prysznic… Tylko kafelków brakuje!” – opowiada Jakubik w rozmowie z serwisem Interia.pl

Miejmy nadzieję, że podobny „wypas” będą mieli widzowie, którzy wybiorą się na film Jakubika.

aka

Jakubik_Arkadiusz


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>