www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jakie atrakcje w drugim odcinku Bitwy na głosy?

Po tym, jak w minionym tygodniu parasol ochronny wywalczyła zielonogórska drużyna Urszuli Dudziak, o ten sam przywilej biły się zespoły braci Golców, Krzysztofa Cugowskiego, Macieja Miecznikowskiego i Haliny Młynkovej.

Bój o głosy telewidzów będzie ostry – za tydzień w końcu pierwsza ekipa odpadnie z programu. Wtedy, aż osiem zespołów będzie walczyć o przetrwanie w show, zatem warto i dziś powalczyć. W roli prowadzącego przystojny Hubert Urbański, a na fotelach ekspertów – niezmiennie – Alicja Węgorzewska, Grażyna Szapołowska i Wojciech Jagielski.

wegorzewska_alicja_szapolowska_grazyna

wegorzewska_alicja_jagielski_wojciech_szapolowska_grazyna

Rozpoczyna się bardzo gorąco. Tanecznym kawałkiem Rihanny „Don’t stop The Music”. Ale zaraz, czy Urbański zapowiadając ekspertów, przypadkiem nie parodiuje Krzysztofa Globisza? (ten znakomity aktor w minionym tygodniu w podobny sposób na otwarciu Narodowego Centrum Nauki witał przybyłych gości).
No dobrze, zaczynamy. Pierwsza ekipa, drużyna Łukasza i Pawła Golców, którzy swoich śpiewających kompanów kompletowali w rodzinnej Milówce.  Panowie na razie reklamują domowe nalewki góralskie. My czekamy na show. Jak będzie? Zespół ma zaśpiewać „Satisfaction” grupy The Rolling Stones. Boże kochany, co się dzieje!? Czy to wpływ górskiego powietrza z Milówki, które wydobywa się płuc śpiewającej szesnastki? Publiczność szaleje… Oni naprawdę dali czadu! Eksperci nie mieli nawet szans na pół słowa krytyki – zwyczajnie nie było się, czego doczepić.

golec_paweł_golec_łukasz

urbanski_hubert_golec_paweł_golec_łukasz

golec_paweł_golec_łukasz

urbanski_hubert_golec_paweł_golec_łukasz

Po takim występie trudno będzie kolejnym grupom utrzymać ten wysoki poziom. A kolej przyszła na ekipę Krzysztofa Cugowskiego, który szukał talentów wokalnych w Lublinie. Jak określił to Hubert Urbański, zobaczymy, kogo wybrał „mistrz szybkiego castingu”. Grupa śpiewa kawałek Arethy Franklin „Respect”. No i … jak dla nas wielki „szacun”. Cugowski wyłonił naprawdę mocno rozśpiewane perełki.

cugowski_krzysztof

urbanski_hubert_cugowski_krzysztof

cugowski_krzysztof

cugowski_krzysztof

urbanski_hubert_cugowski_krzysztof

Po krótkiej przerwie skompletowana w Cieszynie grupa Haliny Młynkovej. Zespół zaprezentował piosenkę Shakiry „Waka waka”. Jak się spisali? Było bardzo energetycznie. Wydaje się, że każde wykonanie kolejnego chóru jest lepsze od poprzedniego.

mlynkova_halina

urbanski_hubert_mlynkova_halina

mlynkova_halina

urbanski_hubert_mlynkova_halina

Na koniec gdyńska drużyna Macieja Miecznikowskiego. „Miecznik niebezpiecznik” rzucił swoją ekipę na głęboką wodę. Zaśpiewali utwór Seal’a „Kiss from a rose”. Poszło im całkiem nieźle. Tym bardziej, że jeden z wokalistów miał barwę głosu podobną do Seal’a.

urbanski_hubert_miecznikowski_maciej

miecznikowski_maciej

urbanski_hubert_miecznikowski_maciej

miecznikowski_maciej

Jak przedstawiał się wynik sms-owego głosowania telewidzów? Bez niespodzianek? Parasol ochronny wywalczył chór Haliny Młynkowej z piosenką „Waka waka”. Trochę inaczej typowaliśmy ten wynik, ale cóż. „Niezbadane są wyroki boskie” i naszych telewidzów.

urbanski_hubert_miecznikowski_maciej_cugowski_krzysztof_mlynkova_halina_golec_paweł_golec_łukasz

urbanski_hubert_mlynkova_halina

A już za tydzień na scenie show Bitwa na głosy zagości aż 8 chórów, czyli ponad 130 śpiewających talentów jednocześnie. Tego nie można przegapić.

bonnie


Wpisz komentarz

  1. 14 kwietnia 2012 15:51

    paulina:

    bracia golec lepiej wyszli

Podobne posty:

/* */?>