www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jakich scen nie znosi Magda Kumorek?

Gwiazda serialu „Przepis na życie” wiele razy mówiła o tym, że tak jak serialowa Anka lubi gotować. Jednak przyrządzanie pewnych potraw jest dla niej wyjątkowo kłopotliwe…

Magda Kumorek gdy gotuje nowe potrawy korzysta z książek kucharskich, gazet i rodzinnych receptur. Jednak gwiazda przyznaje, że preferuje dania bezmięsne.

– Na początku nie było w tym specjalnej filozofii. Po prostu zauważyłam, że nie jedząc mięsa, czuję się lepiej fizycznie. Z czasem wiedziałam coraz więcej o tym, jak są traktowane zwierzęta przeznaczone na ubój, i czym jest faszerowane mięso, by długo nadawało się do sprzedaży – wyznaje Magda Kumorek w „Dobrych radach”.

Dlatego już od siedmiu lat aktorka i jej partner nie jedzą mięsa. Na szczęście aktorka nie zmusza do tego swojego siedmioletniego syna:
– Franio jako jedyny z naszej rodziny je mięso. Nie zabraniam mu tego. W domu nie przyrządzam mięsa, więc synek, jeśli ma ochotę, potrawy mięsne je u dziadków.

Jednak aktorka, pracując na panie „Przepisu na życie” musi przecież kroić mięso, czy robić kotlety. Okazuje się jednak, że zagranie w takich scenach wymaga wiele poświęcenia:
– Występuję w nich, wkładam tyle samo serca, co we wszystkie inne. Na planie skupiam się na zadaniu, które mam wykonać – stwierdza profesjonalistka, Magda Kumorek.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>