www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jaką mamą będzie „Skrzynka”?

Brzuszek rośnie, obawy aktorki też. Kasia Skrzynecka ma jednak ustalony plan i gotowy zbiór zasad macierzyństwa, które będzie konsekwentnie przestrzegać!

Ma 40 lat i dopiero teraz zaszła w ciążę! Dlaczego? – Po prostu nie było mi dane wcześniej zostać mamą- wyznaje Katarzyna Skrzynecka w wywiadzie z „Galą”- Setki kobiet starają się o macierzyństwo nawet przez wiele lat. Dopóki kobiecie pozwala zdrowie i wiek biologiczny nie należy tracić wiary ani się poddawać!- przekonuje aktorka.

Mimo, że dzidziuś Kasi Skrzyneckiej jest wyczekany, artystka już dziś zapowiada, że nie będzie rozpieszczać swojego maleństwa: – „Bezstresowo” wychowywany synuś, któremu mamusia jak cielę pozwala tłuc ją po twarzy, kopać i drzeć w niebogłosy, by uzyskał to, czego chce, rośnie na małego terrorystę i dziś palnie mamunię samochodzikiem w głowę, a jutro sięgnie po kij bejsbolowy. Rodzice są po to, żeby wprowadzić w życie małego człowieka pewne zasady i wymagać ich przestrzegania.

Katarzyna Skrzynecka nie zamierza też trzymać swojego malucha pod kloszem, jak to często robią panie, które późno decydują się na macierzyństwo: – Klosz? Wychowujesz nieprzystosowanego do życia, rozkapryszonego mięczaka. Twarda ręka zastraszająca dzieci na pewno nie, lecz nie ma nic złego w umiarkowanym karceniu dziecka lub odpowiedniej karze za niegrzeczne zachowania. Złoty środek jest znacznie rozsądniejszy niż jakiekolwiek skrajności.

Wygląda więc na to, że Kasia Skrzynecka ma ustalone zasady wychowawcze. Miejmy tylko nadzieję, że nie prysną one jak bańka mydlana gdy… artystka bez pamięci zakocha się w swoim maluszku!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>