www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jak zaczynała Jennifer Lopez

W tym tygodniu w godzinnym paśmie muzycznym Power Hour, stacja 4fun.tv zaprezentuje klipy Jennifer Lopez oraz Britney Spears. Dowiecie się jak wyglądały początki ich karier, a także jakie są ich najnowsze dokonania na scenie muzycznej.

Jennifer Lopez. Kobieta o stu twarzach. Aktorka, piosenkarka, tancerka, restauratorka, projektantka mody i perfum. A dodatkowo żona, matka i najlepiej zarabiająca latynoamerykańska aktorka i piosenkarka.

Debiutancki album Jennifer Lopez „On the 6” został wydany 1 lipca 1999 i szybko stał się jedną z najbardziej pożądanych muzycznych nowości na rynku. Tytuł albumu nawiązywał do numeru nowojorskiej linii metra, którą podróżowała Jenn mieszkając w dzielnicy Bronx.

Współpracować z Jenn przyjemność mieli m.in. z Ja Rule, Nas, Jadakiss, LL Cool J, Ashanti, Fabolous, Puff Daddy, Marc Anthony, Fat Joe, Ludacris, R.Kelly, czy Pitbull.

Na spotkanie z J.Lo zapraszamy do 4fun.tv już dziś, godzina: punkt 18.00. Będzie można potańczyć w rytmie jej największych przebojów jak: ” „Let’s Get Loud”, czy „On the Floor”, oraz dowiedzieć się, co nie co z wywiadów.

aka

Jennifer Lopez

Jennifer LopezWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>