www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jak świętowała Klaudia Wiśniowska w Malezji?

Klaudia Wiśniowska, nasza kandydatka na wyborach Queen od the Year świąt nie spędziła z rodziną tylko na zgrupowaniu w Malezji.

Okazuje się, że tam też świętują Boże Narodzenie, ale w zupełnie inny sposób. Jest to jedna wielka impreza. Dziewczyny miały przygotowany bufet z jedzeniem azjatyckim w tym mięso i indyk. Leciały piosenki świąteczne. Były tańce i karaoke, ale i prezenty.

Kilka dni wcześniej organizatorzy poinformowali nas, że zawiozą nas do centrum handlowego i każda kupi prezent za ok. 10 dolarów, które otrzymaliśmy od nich. Po wcześniejszym odliczaniu czasu, po północu wyruszylismyu na zakupy – opowiada Klaudia. – Ja dostałam bluzkę od którejś z uczestniczek. Następnego dnia miałyśmy wolne i poszłyśmy na basen zrelaksować się.

Klaudia przyznaje, że to wielkie przeżycie być tam i doświadczać tego wszystkiego. Bardzo się zaprzyjaźniła z Miss Rosji, z którą rozmawia po angielsku, po polsku i po rosyjsku. Dziewczyny już planują wizyty u siebie. Na razie trwają przygotowania do finału wyborów, które odbędą się za tydzień.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>