www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jak poświęca się Urbańska?

Natasza Urbańska swojemu mężowi zawdzięcza dziś wspaniale rozwijającą się karierę… Artystka potrafi to docenić, dlatego jest zawsze lojalna wobec Janusza Józefowicza…

Choć jej udział w filmie „1920. Bitwa warszawska” był przez wielu krytykowany, sama Natasza Urbańska uważa to wyzwanie aktorskie za swój wielki sukces! Jednak film nie otworzył jej drzwi do aktorskiej kariery. A wszystko przez męża!

– Po „Bitwie warszawskiej” pojawiło się mnóstwo propozycji, w momencie, kiedy ja miałam już inne plany i zobowiązania, więc z bólem serca trzeba było powiedzieć „nie” wielu ciekawym projektom – opowiada z żalem w głosie artystka w wywiadzie dla „Życia na gorąco”.
Podobno artystka musiała odmawiać wiele razy…

– Kilka razy musiałam dokonać trudnego wyboru. Nie miałam serca wybrać udziału w kolejnym filmie kosztem „Polity”, która została przecież napisana specjalnie dla mnie. Nie mogłam tego zrobić ani sobie, ani mojemu kochanemu Januszowi i innym ludziom w to zaangażowanym. Wybór był ciężki, decyzja została jednak podjęta. Pola Negri jest teraz najważniejsza – mówi Natasza.

Taka żona to skarb!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>