www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„JAK ONI ŚPIEWAJĄ” W RYTMIE DISCO! 5 ed.odc.2

Dziwny i pełen niespodzianek był ten odcinek „Jak oni śpiewają”

W nieco już zapomnianym rytmie disco z programem „Jak oni śpiewają” pożegnał się Andrzej Deskur.W drugim odcinku wokalnego show Polsatu gwiazdy zmierzyły się z repertuarem dyskotekowym, nic zatem dziwnego, że fotel czwartego jurora zajął Marcin Miller, lider mega popularnego w tych kręgach zespołu Boys. Millerowi wszystko i wszyscy w programie się podobali, w odróżnieniu od jurorki Górniak, która najwyraźniej miała gorszy dzień, bo mało co i mało kto spotkał się z jej uznaniem.

Jachowskiego zganiła za akcent i niepoprawną wymowę – wyśpiewanie – angielskich słów, Jacka Borkowskiego i Bożenę Dykiel za to, że się „pogubili”.

Inni też się gubili, ale starali się to nadrobić wyglądem. Daniel Wieleba powtórzył numer z przebierankami, tym razem występując w białym futerku rapera, szybko zresztą przejętym przez Edytę.

Laura Samojłowicz w kusej, czerwonej sukience mogła się podobać również wokalnie.

Ola Nieśpielak, mimo stresu (była zagrożona już w pierwszym odcinku) poradziła sobie doskonale, a wyglądała jeszcze lepiej.

Na garderobę postawił również Marcin Kwaśny, który zafundował nam mini striptiz, z garnituru rozbierając się do kamizelki.

Gdzieś pośrodku stawki uplasowali się Robert Kudelski, wokalnie chyba najlepiej przygotowany do tego turnieju,

Kasia Żak, w nieco dziwacznej interpretacji wielkiego przeboju Modern Talking, bezpłciowo nie było w tym uczucia ale za to… podobało się Edycie.

Samuel Palmer, który przebojem George’a Michael’a obudził (Wake me up) całe jury,

a kabareciarz Krzysztof Hanke żartował sobie, że jest „Macho”.Może i maczo, choć Elżbieta Zapendowska rozczarowana była, że Krzyś „nie kręcił dupką, jak obiecał”.
Przy okazji wyszło na jaw, że ekspertka Zapendowska nie zna praktycznie żadnego z wielkich dyskotekowych przebojów!

Zagrożeni spadkiem są Maciej Jachowski i Marcin Kwaśny. Sądząc po tym odcinku, aż strach pomyśleć, co będzie się działo w kolejnych.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>